Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kolejna fala upałów

Główne zdjęcie
źródło: pogodynka.pl

Synoptycy ostrzegają przed kolejną falą upałów, która będzie utrzymywał się przez kilka najbliższych dni. Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW do soboty włącznie przewiduje u nas temperatury maksymalne rzędu 30-32°C i przestrzega przed większym ryzykiem wystąpienia udaru słonecznego.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem na terenie województwa podlaskiego od jutra (czwartku, 22.07.2010) od godz. 10:00 do soboty (24.07.2010) do godz. 20:00 przewiduje się wzrost temperatury maksymalnej do 30-32 °C. Temperatura minimalna wyniesie od 17 do 19 °C.
Skutki: Ryzyko udaru słonecznego; uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg; wzrost zagrożenia pożarowego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę