Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rowerzystka rozjechana przez TIRa na 61.

35-letnia rowerzystka zginęła pod kołami TIRa. Do wypadku doszło dziś po godzinie 12. w Miastkowie. Jak wynika z pierwszych ustaleń policji, w oparciu o zeznania świadków, rowerzystka jadąc w kierunku Łomży miała nagle skręcić i wjechać wprost pod koła wyprzedzającej ją ciężarówki.

Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży rowerzystka, która śmiertelnie została potrącona przez ciężarowego Dafa to mieszkanka Łomży.  Kierowca TIRa - Polak - ma 24 lata.
Na miejscu pracuje jeszcze ekipa policyjna, która ma ustalić faktyczny przebieg zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę