Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna Pisa

Wczoraj po południu strażacy wyłowili z Piscy ciało 15-latka. Chłopak utoną w sobotę kąpiąc się w rzece niedaleko wsi Cieciory w powiecie kolneńskim. Przypomnijmy do tragedii doszło, gdy silny nurt Pisy porwał 15-latka. Kąpiący się z nim starszy brat próbował go ratować, ale nie dał rady.

Wczoraj policjanci i strażacy przeszukując rzekę w okolicach Dobregolasu zauważyli płynące ciało nastolatka. Około godz. 13. wyciągnięto je na brzeg w pobliżu wsi Serwatki w gminie Nowogród.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę