Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 28.06.2010

 

  1. Uprzejmie informujemy, iż Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór projektów w trybie konkursowym w ramach Działania I.3 Wspieranie innowacji Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 – 2013. Konkurs na realizację projektów polegających na przygotowaniu terenów inwestycyjnych na potrzeby stworzenia obszarów produkcyjnych oraz stref nowoczesnych usług, został ogłoszony 28 maja 2010r. Wnioski o dofinansowanie projektów można składać od dnia 28.06. - 30.09.2010r. Szczegóły dot. warunków pod adresem: http://porpw.parp.gov.pl/index/1136

 

  1. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku przesłał listę imprez targowych (dostępna w biurze ŁIP-H), które odbędą się w Wietnamie w 2010 roku, przekazaną przez Ambasadę RP w Hanoi. Polska placówka dyplomatyczna deklaruje wsparcie krajowych eksporterów i inwestorów zainteresowanych wejściem na rynek wietnamski, m.in. poprzez udostępnianie bieżących informacji na temat pojawiających się możliwości współpracy gospodarczej.

 

  1. Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zapraszają do udziału w misji gospodarczej na Łotwę (Ryga), która odbędzie się 08-10 września 2010r. Celem misji jest udział polskich przedsiębiorców w Giełdzie Kooperacyjnej „Riga Food Brokerage Event”. Giełda przeznaczona jest dla przedsiębiorców z branży spożywczej, chcących nawiązać współpracę z firmami z Łotwy:

  • producenci; dystrybutorzy; hurtownie; technologie wykorzystywane w branży spożywczej; producenci / hurtownicy / sprzedawcy maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży spożywczej; dostawcy / nabywcy półproduktów; dostawcy / nabywcy opakowań dla przemysłu spożywczego; inne branże powiązane z przemysłem spożywczym.

Rozmowy kooperacyjne będą odbywać się w języku angielskim.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny transport (autokar) na Giełdę Kooperacyjną i z powrotem (trasa Białystok – Ryga – Białystok). Organizatorzy nie pokrywają kosztów zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników Giełdy.

Wstęp na Giełdę Kooperacyjną jest bezpłatny.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę