Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Europejski Konkurs Wiedzy Patriotycznej zainagurowany

W Centrum Katolickim w Łomży zainaugurowano podlaską edycję Europejskiego Konkursu Wiedzy Patriotycznej. Powinniśmy budzić w młodym pokoleniu więź z historią i pamięć swoich ojców, którzy walczyli o wolność ojczyzny. Trudno dla ojczyzny umierać ale jeszcze trudniej dla niej pracować – mówił podczas inauguracji prezydent Rzeczpospolitej na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski.


Konkurs jest organizowany przez w ramach programu “Polskie dziedzictwo Narodowe w Unii Europejskiej”pod patronatem prezydenta Kaczorowskiego i prymasa Polski Józefa Glempa. O programie i konkursie mówi Gniewomir Rokosz-Kuczyński prezes europejskiego Centrum Młodzieży i Rozwoju Demokracji Lokalnej:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę