Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Spływ kajakowy - to jest to!

Dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży wyruszyły na ich pierwszy spływ kajakowy!

Spływ organizowany był najciekawszym odcinkiem rzeki Krutynia.
Pierwszego dnia dzielnie pokonaliśmy piętnastokilomentrowy odcinek tej rzeki do miejscowości Ukta. Po trasie zwiedziliśmy Muzeum Przyrody w Mazurskim Parku Krajobrazowym.
Następnego dnia płynęłiśmy na trasie Ukta -Most Iznota.  Po drodze mieliśmy przyjemność oglądać wiele ciekawych atrakcji przyrodniczych w naturze. Mijały nas łabędzie i kaczki na dotknięcie ręki. Inne ptaki śpiewały nam tuż nad głową. Pogoda dopisała, było bardzo ciepło, świeciło słońce. Wieczorami śpiewaliśmy piosenki przy ognisku i akompaniamencie gitary.
Trzeciego dnia wycieczki zwiedziliśmy amfiteatr Piknik Country w Mrągowie oraz wybraliśmy się do barokowej bazyliki w Świętej Lipce, gdzie odbył się  koncert organowy.
W drodze powrotnej odwiedziliśmy jeszcze Muzeum Historyczne w Owczarni i Mikołajki.  Wycieczka była bardzo udana.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę