Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Biogazowni przy Poligonowej nie będzie

Po raz kolejny radni Łomży – tym razem niemal jednomyślnie - odrzucili prezydencki wniosek aby na działce przy ul. Poligonowej umiejscowić biogazownię rolniczą. Tym razem za prezydencką propozycją nie zagłosował nawet jeden radny, trzech wstrzymało się od głosu, a pozostali byli jej przeciwni.

Przypomnijmy sprawa biogazowni w Łomży wałkowana jest już od ponad pół roku. Wówczas to po raz pierwszy na sesję trafił wniosek prezydenta aby miejską działkę o pow. 1,7 ha przy ul. Poligonowej przeznaczyć pod biogazownię. Pomysł okazał się jednak kontrowersyjny.  Protestowali okoliczni przedsiębiorcy i mieszkańcy pobliskiego osiedla Kraska, którzy o planach związanych z biogazownią dowiedzieli się z prasy.
Z drugiej strony radnych do decyzji zgodnej z wnioskiem prezydenta przekonywali zainteresowani realizacją inwestycji przedsiębiorcy, a „ratusz” twierdził, że jej przeciwnikami są tylko osoby, którym nie zależy na rozwoju miasta, i które kierują się płyciutką, „bezinteresowną” zawiścią...

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę