Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ponowne ostrzeżenie przed burzami z gradem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Synoptycy ponownie ostrzegają przed burzami jakie po południu mogą wystąpić w regionie. W trakcie burz możliwe są obfite opady deszczu – nawet do 50 litrów na metr kwadratowy powierzchni, a lokalnie także grad. Podczas nawałnic wiatr może osiągać prędkość w porywach do 90 km/h.

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW spodziewa się, że burzowa pogoda będzie utrzymywała się w regionie aż do godziny 23.

Po wczorajszych burzach strażacy w województwie podlaskim odnotowali 110 wezwań. Najwięcej zgłoszeń było z Białegostoku i okolic, ale też z Suwałk, Sejn i Augustowa. Strażaków najczęściej wzywano do powalonych drzew i podtopień.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę