Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieletnie ofiary wypadków drogowych

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Czworo dzieci zostało rannych w wypadkach jakie wczoraj wydarzyły się w regionie. W okolicach Jakaci Dwornej TIR potrącił 15-latka jadącego rowerem, a pozostał trójka została ranna w wypadku w okolicach miejscowości Rożki Chrzczony w gminie Sokoły.

Jak podaj policjanci około godziny 14:00 kierujący ciężarowym mercedesem 51-letni obywatel Litwy jechał drogą nr 677 Łomża Ostrów Mazowiecka w kierunku Ostrowi. W okolicach  miejscowości Jakać Dworna w trakcie wyprzedzania w miejscu niedozwolonym potrącił przednim zderzakiem jadącego w tym samym kierunku 15-letniego rowerzystę. W wyniku wypadku pokrzywdzony doznał urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń i w takim stanie został przewieziony do szpitala.
Drugi wypadek także wydarzył się wczoraj po południu, ale w powiecie wysokomazowieckim. Na prostym odcinku trasy wiodącej z Wysokiego Mazowieckiego do Białegostoku 24-letni kierowca golfa uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku forda. Do zderzenia doszło w momencie, gdy kierująca fiestą 28-latka sygnalizowała zamiar skrętu w lewo. W wyniku wypadku z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala trafiła kierująca fordem i troje jej pasażerów w wieku 17, 7 i 5 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę