niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Nieletnie ofiary wypadków drogowych

Czworo dzieci zostało rannych w wypadkach jakie wczoraj wydarzyły się w regionie. W okolicach Jakaci Dwornej TIR potrącił 15-latka jadącego rowerem, a pozostał trójka została ranna w wypadku w okolicach miejscowości Rożki Chrzczony w gminie Sokoły.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Jak podaj policjanci około godziny 14:00 kierujący ciężarowym mercedesem 51-letni obywatel Litwy jechał drogą nr 677 Łomża Ostrów Mazowiecka w kierunku Ostrowi. W okolicach  miejscowości Jakać Dworna w trakcie wyprzedzania w miejscu niedozwolonym potrącił przednim zderzakiem jadącego w tym samym kierunku 15-letniego rowerzystę. W wyniku wypadku pokrzywdzony doznał urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń i w takim stanie został przewieziony do szpitala.
Drugi wypadek także wydarzył się wczoraj po południu, ale w powiecie wysokomazowieckim. Na prostym odcinku trasy wiodącej z Wysokiego Mazowieckiego do Białegostoku 24-letni kierowca golfa uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku forda. Do zderzenia doszło w momencie, gdy kierująca fiestą 28-latka sygnalizowała zamiar skrętu w lewo. W wyniku wypadku z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala trafiła kierująca fordem i troje jej pasażerów w wieku 17, 7 i 5 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0