Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pies pogryzł 6-latka

W Dobrymlesie pies pogryzł 6-latka. Jak podają policjanci do zdarzenia doszło w niedzielę. Właściciel czworonoga prawdopodobnie nie dopilnował pupila, który zaatakował chłopca. Dziecko doznało urazu ręki i głowy.

Okazuje się że to nie jedyne zdarzenie z gryzącymi psami. Policjanci z Łomży podają, że wczoraj w podłomżyńskich Chojnach na pastwisko, na którym pasły się kozy, zakradły się trzy psy. Czworonogi zagryzły dwie z nich, a pozostałe trzy okaleczyły.
Policjanci prowadzący postępowanie w obu sprawach, szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzeń. W przypadku pierwszego z nich właściciel psa odpowie przed sądem za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kodeks karny przewiduje za to karę do 3 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę