Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Senatorską czas remontować...

Jeszcze w tym tygodniu powinny ruszyć prace związane z remontem ul. Senatorskiej w Łomży na odcinku od Starego Rynku do ul. Jana z Kolna – informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. Na czas remontu około 270-metrowego odcinka drogi czyli do końca września wprowadzony będzie zakazu ruchu, ale jednocześnie ma zapewniony być dojazd właścicieli do posesji.

Ulica Senatorska po remoncie około 270 metrowego odcinka zyska nową nawierzchnię jezdni o szerokości 6 metrów, chodniki z kostki Polbruk, zjazdy na posesje i nowe miejsca parkingowe. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również kanalizacja deszczowa i infrastruktura telekomunikacyjna – podaje Łukasz Czech. 
Nim jednak tak się stanie fragment ulicy Senatorskiej na dwa i pół miesiąca zostanie wyłączony z ruchu.
- Dojazd do Starego Rynku od strony ul. Sikorskiego przez nie remontowany odcinek ul. Senatorskiej odbywać się będzie ul. Zieloną w górę do ul. Woziwodzkiej lub ul. Zieloną w dół do ul. Dwornej. Z ul. Giełczyńskiej i Starego Rynku nie będzie możliwości skręcenia w ul. Senatorską – Informuje Czech.

Koszt remontu 270 metrowego odcinka ulicy to niemal 1,3 mln zł. Zgodnie z informacją z ratusza wszystkie prace związane z realizacją tej inwestycji, a więc także utrudnienia w ruchu, powinny zakończyć się wraz z końcem września.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę