poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Śmierć na drodze...

72-letni rowerzysta zginął, gdy uderzył w niego ciężarowy iveco. Do wypadku doszło wczoraj przed południem w okolicach Zambrowa. Mniej więcej w tym samym czasie doszło także do wypadku w okolicach Wizny. Tu opel uderzył w drzewo, a dwie jadące nim kobiety z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty wydarzył się na drodze relacji Zambrów - Cieciorki. Kierowca iveco przejeżdżając w poprzek przez tę drogę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku uderzenie 72-letni mieszkaniec Zambrowa zginął na miejscu.

Drugi z wypadków wydarzył się trasie Wizna - Srebrowo. Jadąca oplem omegą w kierunku Srebrowa  20-letnia mieszkanka okolicznej wsi, prawdopodobnie w skutek nadmiernej prędkości, straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w rosnące nieopodal drzewo. W wyniku uderzenia kierowca opla doznała złamania obojczyka. Znacznie poważniejszych obrażeń doznała pasażerka, która ma m.in. złamane kręgi szyjne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0