Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Śmierć na drodze...

72-letni rowerzysta zginął, gdy uderzył w niego ciężarowy iveco. Do wypadku doszło wczoraj przed południem w okolicach Zambrowa. Mniej więcej w tym samym czasie doszło także do wypadku w okolicach Wizny. Tu opel uderzył w drzewo, a dwie jadące nim kobiety z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty wydarzył się na drodze relacji Zambrów - Cieciorki. Kierowca iveco przejeżdżając w poprzek przez tę drogę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku uderzenie 72-letni mieszkaniec Zambrowa zginął na miejscu.

Drugi z wypadków wydarzył się trasie Wizna - Srebrowo. Jadąca oplem omegą w kierunku Srebrowa  20-letnia mieszkanka okolicznej wsi, prawdopodobnie w skutek nadmiernej prędkości, straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w rosnące nieopodal drzewo. W wyniku uderzenia kierowca opla doznała złamania obojczyka. Znacznie poważniejszych obrażeń doznała pasażerka, która ma m.in. złamane kręgi szyjne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę