Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmierć motolotniarza

W pobliżu Szczepankowa w powiecie łomżyńskim doszło do tragicznego wypadku lotniczego. 54-letni mężczyzna lecąc motolotni zahaczył o linię wysokiego napięcia. Pilot zginął na miejscu.

Jak informują policjanci w sobotę wieczorem około godz. 20. funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zostali powiadomieni o wypadku lotniczym, do którego doszło w pobliżu Szczepankowa w gminie Śniadowo. Z dotychczasowych ustaleń wynika 54-letni mieszkaniec Ostrołęki przelatywał motolotnią nad Szczepankowem. W pewnym momencie, z nieznanych na razie przyczyn, jego maszyna zaczepiła o linię wysokiego napięcia i runęła na ziemię. Pilot zginął na miejscu. Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, a sprawą zajęła się także Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę