Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Na quadzie może być niebezpiecznie...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

45-letni mężczyzna zginął gdy jadąc quadem uderzył w metalowy słupek ogrodzenia. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. Jak podaje policja mężczyzna jechał niezarejestrowanym, nieubezpieczonym, nie posiadającym aktualnych badań technicznych quadem, a do tego bez kasku na głowie i najprawdopodobniej za szybko.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 18.00 w gminie Korycin. Jadący quadem yamahy 45-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi, gdzie przejechał przez chodnik. Maszyna zatrzymała się dopiero na betonowym fundamencie pobliskiego ogrodzenia. W wyniku zderzenia jadący nią mężczyzna został wyrzucony z quada. Podczas upadku prawdopodobnie uderzył głową w metalowy słupek ogrodzenia. Niestety 45-latek, który jechał bez kasku zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę