Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wieczór...

Główne zdjęcie
Kierowca tego mercedesa śmiertelnie potrącił 21-letniego mieszkańca Łomży

21-letni pieszy zginął, 22-letni motocyklista ma złamany bark, a 2 miesięczne dziecko trafiło na obserwacje do szpitala. To efekt trzech wypadków drogowych do jakich doszło wczoraj wieczorem i nocą w Łomży i najbliższej okolicy.

Pierwszy z wypadków wydarzył się przed godziną 18. na Alei Piłsudskiego w Łomży. 19-letni kierowca passata uderzył w tył seata toledo w którym jechała także dwójka małych dzieci.
- Jedno z nich – dwumiesięczny chłopiec – został przewieziony do szpitala na obserwację, na szczęście nic mu nie było i po kilku godzinach matka mogła go zabrać do domu – podaje podkom. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Niespełna dwie godziny później w Jeziorku. 22-letni motocyklista jadąc Honda CBR w kierunku Piątnicy uderzył w tył samochodu audi. Motocyklista ze złamanym lewym barkiem trafił do szpitala.

Trzeci z wypadków wydarzył się przed północą na drodze krajowej nr 61. Na odcinku pomiędzy Marianowem a Kisielnicą kierowca mercedesa vito, obywatel Francji, wyprzedzając inny samochód uderzył w mężczyznę, który jak podaje policja prawdopodobnie  wtargnął na środek lewego pasa jezdni. Pieszy – 21-letni mieszkaniec Łomży – zginął na miejscu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę