Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Na ratunek psom

Przez trzy godziny strażacy z Jeziorka usiłowali uwolnić dwa psy, które wpadły do studzienki kanalizacyjnej. Niestety nie udało się. Wystraszone zwierzęta weszły do rury kanalizacyjnej i mimo, że strażacy najpierw wabili je kiełbasą, a później także przeganiali polewając wodą z sąsiedniej studzienki psy nie dały się schwytać.

Jak informuje dyżurny KM PSP, strażacy ochotnicy z Jeziorka, akcję ratunkową podjęli tuż o południu. Niestety rura kanalizacyjna w której schowały się zwierzęta jest zbyt wąska aby mógł wejść do niej strażak, a wystraszone zwierzęta wczoraj nie dały się ani skusić, ani przegonić do następnej studzienki, skąd można by je wyciągnąć. Po trzech godzinach prób uwolnienia psów strażacy zrezygnowali... Zwierzętom zostawiono jedzenie i wodę, więc nie grozi im niebezpieczeństwo. Dziś ponownie ma być podjęta próba ich ratowania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę