Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po burzy...

Popołudniowe burze, które przeszły nad regionem dały się we znaki mieszkańcom. Towarzyszący im miejscami ulewny deszcz zalewał piwnice i niżej położone posesje. Strażacy informują, że w związku z tym na terenie województwa podlaskiego odnotowano łącznie 56 interwencji.

Najwięcej takich wyjazdów było w powiatach: hajnowskim, grajewskim, białostockim i monieckim. Łomżyńscy strażacy podają, że oni wzywania byli tylko 4 razy, przy czym wszystkie interwencja dotyczyły wsi Kramkowo w gminie Wizna. Tam po przejściu burzy strażacy musieli  wypompowywać wodę z piwnic trzech domów i usunąć z drogi zwalone drzewo.

W Długobórzu w powiecie zambrowskim piorun uderzył w drewnianą stodołę, która natychmiast stanęła w płomieniach i mimo działań strażaków spłonęła całkowicie. Straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł.

Dziś dużo chłodniej niż wczoraj - temperatura maksymalna od 20 do 22°C - i już bez burz. Meteorolodzy przewidują możliwość wystąpienia na terenie województwa podlaskiego przelotnych opadów deszczu, ale stopniowo będą one zanikały. W ciągu dnia zachmurzenie duże z postępującymi od zachodu większymi przejaśnieniami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę