Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomża: 43 milionerów...

43 osoby rozliczające się z ubiegłorocznego dochodu w Urzędzie Skarbowym w Łomży wykazało dochód powyżej miliona złotych. W skali województwa takich osób było 286. Rekordzista wśród „milionerów” wykazał w swoim zeznaniu dochód w wysokości ponad 9,24 mln zł – podaje Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

Rok 2009 był pierwszym, w którym rozliczaliśmy się w oparciu o dwa (a nie jaki wcześniej o trzy) progi podatkowe - 18 proc. i 32 proc. Z analiz Izby Skarbowej wynika, że 99 proc. podatników znalazło się w I przedziale podatkowym i zapłaciło 18 proc. podatek. W pozostałym jednym procencie byli i  tacy, którzy wykazali dochód powyżej miliona złotych. Okazuje się jednak, że było ich mniej niż rok wcześniej. Teraz dochód powyżej 1 mln zł osiągnęło 286 osób, podczas gdy rok wcześniej takimi dochodami mogło się pochwalić 307 osób. Najwięcej milionerów było w Białymstoku i okolicach – 143. na drugim miejscu z 43 milionerami znalazła się Łomży, a w Suwałkach było ich raptem 26.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę