Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Jeszcze dziś mogą być silne burze

Główne zdjęcie
Chmura nadciąga nad Łomżę, (fot archiwum 4lomza.pl)

Meteorolodzy z białostockiego zespołu IMGW ostrzegają przed burzami, które do wieczora miejscami mogą pojawiać się na terenie województwa podlaskiego. Podczas nich może spaść nawet do 25 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr w porywach osiągać prędkość do 70 km/h.

Jak podaje dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki możliwe skutki nawałnic to: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów; łamanie gałęzi, utrudnienia na terenach zurbanizowanych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę