Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

10-latek z okolic Kolna utopił się na koloni

W nocy z niedzieli na poniedziałek w zakopiańskim szpitalu zmarł 10-letni chłopiec, mieszkaniec jednej z podkolneńskich wsi. Chłopiec w niedzielę, wraz z kolegami z kolonii korzystał ze sztucznego kąpieliska z wodą geotermalną na obrzeżach Zakopanego. W pewnym momencie zaczął się topić i mimo reanimacji i starań lekarzy nie udało się go uratować.

Jak informował Kazimierz Pietruch rzecznik zakopiańskiej policji ze wstępnych ustaleń policji wynika, że procedury dotyczące bezpieczeństwa dzieci były zachowane. Opiekunowie kolonii byli trzeźwi. Chłopiec przed wejściem do wody deklarował, że umie pływać.

Kąpielisko nie jest głębokie. Posiada zjeżdżalnie, z których mogą korzystać dzieci powyżej 10. roku życia.

Dokładne okoliczności wypadku bada policja. - Wszystko wskazuje na to, że zdarzył się nieszczęśliwy wypadek - dodał Pietruch.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę