Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie wakacje powodzian

Ponad setka dzieci z dotkniętych powodzią Czechowic – Dziedzic przyjechała wieczorem do Łomży. Dzieci w wieku od 8 do 16 lat zostały zakwaterowane w Bursie Szkolnej przy ul. M. Kopernika i przez dwa tygodnie spędza tu wakacje na koszt Łomży. - Przygotowaliśmy im – wydaje się atrakcyjny program pobytu: wezmą udział w warsztatach plastycznych, tanecznych, zajęciach sportowych, w tym również na basenie – podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. W trakcie łomżyńskich wakacji dzieci z Czechowic - Dziedzic mają wyjechać na wycieczki do Białegostoku i pobliskiego parku dinozaurów w Jurowcach, do Drozdowa i Nowogrodu.

Łomża z gminą Czechowice – Dziedzice ma podpisana umowę o współpracy od 1993 roku.
Wypoczynek dzieci z Czechowic – Dziedzic to nie jedyna pomoc, jakiej Łomża udziela powodzianom z tej miejscowości. Jeszcze w tym tygodniu do Czechowic wyjedzie już kolejny transport z pomocą zebraną w działającym do końca czerwca punkcie zbiórki darów dla powodzian. Tym razem będą to konserwy i inne artykuły spożywcze, środki czystości i artykuły higieniczne, koce, pościel, obuwie gumowe, odzież, woda oraz przybory szkolne. Na konta wskazane przez Czechowice-Dziedzice i lubelską gminę Wilków trafi także po 75 tys. zł z budżetu miasta, przeznaczonych na wydatki bieżące, związane z likwidacją skutków powodzi, a do Wilkowa również transporty ze zbożem i sianokiszonką, przekazane przez mieszkańców podłomżyńskich wsi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę