Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Prezydent elekt Komorowski

Bronisław Komorowski zwyciężył w wyborach prezydenckich - ogłosiła Państwowa Komisja Wyborcza po podliczeniu wszystkich głosów. Na Bronisława Komorowskiego zagłosowało 53,01 procent wyborców, a Jarosław Kaczyński zdobył 46,99 procent poparcia. Frekwencja wyborcza wyniosła 55,31 procent. W Łomży Komorowski wygrał tylko w czterech lokalach wyborczych, a w województwie podlaskim tylko w pięciu powiatach – na wschodzie.

Największe poparcie Komorowski w województwie podlaskim zdobył w powiecie hajnowskim, gdzie głosowało na niego 83,95 procent wyborców. Za kandydatem PO opowiedzieli się także mieszkańcy powiatu sejneńskiego - 64,45%, miasta Białystok – 57,73% miasta Suwałki 57,14% , oraz powiatu bielskiego 51,75%.
W pozostałych powiatach i w Łomży - mieście na prawach powiatu – wygrał Jarosław Kaczyński. 

Z podawanych przez PKW wyników głosowania w poszczególnych lokalach wyborczych wynika, że na terenie Łomży Komorowski wygrał w przedszkolu „Wesołe Słoneczko”, w Niepublicznym Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych przy Reymonta, na świetlica ŁSM przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 i w Dom Pomocy Społecznej przy Polowej.

Zobacz jak głosowała Łomża.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę