Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Mini-golf...w Łomży.

W przyszłym roku będzie można zagrać w golfa na osiedlu Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektyw. Prezes Spółdzielni Zbigniew Lipski wie już, jak ma wyglądać mini-pole do golfa w Łomży. Miniony weekend spędził na odwiedzaniu miejsc, gdzie takie pola funkcjonują. Najbardziej do warunków łomżyńskich pasuje konstrukcja wykonana przez firmę z Gdańska – i tej właśnie spółdzielnia Perspektywa zamierza zlecić budowę pola golfowego. Pole ma powstać w miejscu, gdzie pierwotnie spółdzielnia chciała zbudować stadion lekkoatletyczny – czyli za szkołą podstawową nr 9 w Łomży.


Teren ma zostać wyrównany, zalany betonem, później zostanie posadzona trawa i drzewa, ma być nawet oczko wodne. Koszty budowy mini-pola do golfa i ogrodzenia terenu prezes szacuje na około 60 tysięcy złotych. Mamy na to pieniądze – zapewnił Zbigniew Lipski. To kolejny oferta łomżyńskiej spółdzielni dla młodzieży, która nie ma co robić w wolnym czasie. Przypomnijmy, kilka lat temu Perspektywa wybudowała w środku osiedla tzw. Skate park – czyli centrum zabaw i gier dla dzieci i młodzieży. Mini-pole do golfa ma ruszyć w maju 2005 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę