Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Konkurs w piciu mleka...

Główne zdjęcie
Zwycięzca konkursu Paweł Zdziarski (fot. Adam Dąbrowski Polskie Radio Białystok)

23-letni Paweł Zdziarski - pracownik budowlany z Ostrowi Mazowieckiej - został tegorocznym Mistrzem Polski w Piciu Mleka. W konkursie organizowanym podczas mlecznego święta w Wysokiem Mazowieckiem startował po raz drugi i tym razem, po - jak wyznał - tygodniowym treningu, wypił litr tego napoju w 7,5 sekundy, pokonując 14 współzawodników.

Jego trening polegał na wypijaniu kilku litrów wody i dwóch litrów mleka dziennie. Brat zwycięzcy - Piotr, który namówił go do udziału w tym konkursie, zajął trzecie miejsce.

Nagrodą dla zwycięzcy jest tygodniowy wypoczynek dla dwóch osób w Zakopanem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę