Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Z życia strażaka: obrączka na palcu i wąż przed Stokrotką...

Dwie nietypowe interwencje podejmowali wczoraj łomżyńscy strażacy. Pierwsza z nich dotyczyła zdjęcia obrączki z palca 73-letniej kobiety, druga „unieszkodliwienia” węża, który wyglądał z grilla samochodu zaparkowanego przed Stokrotką.

Kobietę, ze spuchniętym palcem i uciskającą go obrączką do straży odesłano z izby przyjęć szpitala. I choć strażacy podobnie jak lekarze ślusarzami nie są z obrączką sobie poradzili i to nie uszkadzając palca. Strażakom udało się także w przypadku interwencji z wężem. Gad wczoraj wyglądał spod maski skody zaparkowanej przez sklepem Stokrotka i wzbudzał ogromne zainteresowanie przechodniów i przerażenie właścicielki samochodu. Wezwani na miejsce strażacy, niestety tym razem musieli sobie poradzić bez wsparcia weterynaryjnego. Na miejscu okazało się jednak, że strach faktycznie ma wielkie oczy... Ów groźny i w relacji zgłaszających wielki wąż okazał się niegroźnym zaskrońcem o długości około metra. Prawdopodobnie wślizgnął się pod maskę samochodu, gdy kobieta jadąc do sklepu na chwilę zatrzymała się w lesie przed Łomżą...

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę