Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Zakończenie roku szkolnego

W czwartkowe popołudnie 24 czerwca 2010 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2009/2010. Zgromadzonych w największej sali Dzieci, Rodziców oraz Kadrę Pedagogiczną powitała dyrektor Jadwiga Juchniewicz. Podsumowując rok szkolny uznała, iż nie był on łatwy, ale dzięki wspólnej pracy Personelu przedszkola i Rodziców oraz wsparciu Ludzi Dobrej Woli był owocny. Pani Dyrektor złożyła szczególne podziękowania najbardziej aktywnym Rodzicom, a wśród Nich przewodniczącej Rady Rodziców Pani Grażynie Rytel. Gorące słowa skierowała także do dzieci sześcioletnich i pięcioletnich odchodzących do szkoły. Po przemówieniu Pani Dyrektor rozpoczęły się występy przedszkolaków z poszczególnych grup. Wiersze, piosenki, tańce to dziecięce pożegnanie po rocznej pracy, na widok którego nie jednemu dorosłemu łza zakręciła się w oku. Na zakończenie w swoich salach dzieci otrzymały dyplomy oraz słodki poczęstunek: tort i inne łakocie. Pięknego lata i udanego wypoczynku życzy Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Nr 5.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 04 lipca 2010 23:12
Data ostatniej edycji: nie, 04 lipca 2010 23:53:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę