Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Egzamin w zawodzie technik-elektronik raz jeszcze...

32 absolwentów techników z Łomży i powiatów zambrowskiego oraz wysokomazowieckiego, 135 w województwie podlaskim i ponad 6 tysięcy w Polsce jeszcze raz będzie musiało zdawać praktyczną część egzaminu zawodowego w zawodzie technik-elektronik. Wyniki egzaminu przeprowadzonego 23 czerwca, zostały w całym kraju unieważnione. Termin powtórnego egzaminu wyznaczono na 20 sierpnia.

Decyzja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej spowodowana jest tym, że w jednej ze szkół w Wielkopolsce część praktyczna egzaminu zawodowego w zawodzie technik-elektronik została przeprowadzona dzień wcześniej. Następnie tematy z egzaminu pojawiły się w internecie i wiele osób się z nimi zapoznało. Jak podała CKE dyrektorzy wszystkich okręgowych komisji egzaminacyjnych, po zbadaniu, czy to zdarzenie mogło wpłynąć na wynik części praktycznej tego egzaminu w zawodzie technik-elektronik, wystąpili do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z wnioskami o zgodę na unieważnienie egzaminu w szkołach na swoim terenie i taką zgodę otrzymali.
Agnieszka Muzyk rzecznik prasowy OKE w Łomży podaje, że w województwie podlaskim egzamin ma raz jeszcze napisać 135 osób. Najwięcej aż 50 w Białymstoku. W Łomży są to 23 osoby, w powiecie zambrowskim 7 osób, a w wysokomazowieckim 2.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę