Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Wakacje... Kradną rowery i… paliwo

Policjanci z Łomży poinformowali o zatrzymani sprawców kilku kradzieży. Funkcjonariusze z posterunku w Śniadowie ustalili i zatrzymali czterech sprawców kradzieży rowerów w miejscowości na terenie gminy Miastkowo, a ich koledzy z Łomży zatrzymali mężczyznę, który ukradł 40 litrów oleju napędowego.

Jak informuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży złodzieje rowerów to 18-latek i trzej 17-latkowie z okolic Nowogrodu i Łomży. Wczoraj o świcie ukradli rowery z prywatnych posesji w miejscowości Leopoldowo i Sulki. Właściciele jednośladów straty oszacowali na ponad 2 tysiące złotych. Już kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży policjanci prowadzący postępowanie ustalili i zatrzymali sprawców oraz odzyskali rowery, które już wróciły do właścicieli. Młodzi mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie chcą poddać się karze.

Także wczoraj, tym razem policjanci z Łomży zatrzymali mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu na ul. Towarowej w Łomży wyłamał korek do wlewu paliwa ciężarówki i za pomocą węża spuścił 40 litrów oleju napędowego. Sprawcę kradzieży paliwa okazał się 25-letni mężczyzna. Teraz sprawca odpowie za kradzież. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Izabela Białomyzy podaje, że poszkodowany straty spowodowane przez złodzieja paliwa oszacował na 400 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę