Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Popołudniowe wypadki w regionie...

Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj po południu w okolicach Łomży. Na drodze relacji Łomża Ostrów- Mazowiecka dachowało renault megane, a na krajowej „61” w okolicach Stawisk zderzył się golf z fiatem ducato. Na szczęście jadący samochodami nie odnieśli większych obrażeń.

Do pierwszego z wypadków doszło około 14.15 w okolicach wsi Tyszki Nadbory. Na remontowanym odcinku drogi kierowca renault megane, prawdopodobnie jadący z nadmierną prędkością, spadł z jezdni i doprowadził do dachowania pojazdu. Na szczęście zdarzenie nie zakończyło się tragicznie. Zarówno kierowca jak i pasażer samodzielnie opuścili zniszczony samochód nim na miejsce dotarły ekipy ratunkowe. Obie osoby zostały jednak przewiezione przez karetkę pogotowia do łomżyńskiego szpitala na obserwację.
Do drugiego wypadku doszło około 18.30 na krajowej „61” przed Stawiskami. Zderzył się VW golf z fiatem ducato. Także w tym wypadku jadący samochodami sami wyszli z pojazdów. Kartka pogotowia do szpitala w Łomży przewiozła jedną kobietę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę