poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Popołudniowe wypadki w regionie...

Do dwóch wypadków drogowych doszło wczoraj po południu w okolicach Łomży. Na drodze relacji Łomża Ostrów- Mazowiecka dachowało renault megane, a na krajowej „61” w okolicach Stawisk zderzył się golf z fiatem ducato. Na szczęście jadący samochodami nie odnieśli większych obrażeń.

Do pierwszego z wypadków doszło około 14.15 w okolicach wsi Tyszki Nadbory. Na remontowanym odcinku drogi kierowca renault megane, prawdopodobnie jadący z nadmierną prędkością, spadł z jezdni i doprowadził do dachowania pojazdu. Na szczęście zdarzenie nie zakończyło się tragicznie. Zarówno kierowca jak i pasażer samodzielnie opuścili zniszczony samochód nim na miejsce dotarły ekipy ratunkowe. Obie osoby zostały jednak przewiezione przez karetkę pogotowia do łomżyńskiego szpitala na obserwację.
Do drugiego wypadku doszło około 18.30 na krajowej „61” przed Stawiskami. Zderzył się VW golf z fiatem ducato. Także w tym wypadku jadący samochodami sami wyszli z pojazdów. Kartka pogotowia do szpitala w Łomży przewiozła jedną kobietę.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0