Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Na Kopernika w jedną stronę... na zawsze

Od jutra (czwartku, 1 lipca br.) zmienia się organizacja ruchu na ul. Kopernika w Łomży. Nie będzie można już zjechać tą ulicą w Aleję Legionów. Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza na ul. Kopernika na odcinku od Alei Legionów do drogi wewnętrznej prowadzącej do Bursy nr 1 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, z kierunkiem jazdy do ul. Zawadzkiej. Pozostały kawałek ul. Kopernika pozostaje dwukierunkowy.

Ponadto na całej długości ulicy Kopernika, po jej prawej stronie (od strony cmentarza), wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania i postoju. Na całej długości ulicy obowiązywać będzie również ograniczenie prędkości do 30 km/h.
Jak tłumaczy ratusz nowa, stała organizacja ruchu w ul. M. Kopernika została opracowana na wniosek mieszkańców i Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę