Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Starosta kolneński bez podwyżki

Miała być podwyżka, ale zabrakło kworum. Grupa radnych powiatu kolneńskiego opuściła sesję przed głosowaniem w sprawie nowego wynagrodzenia dla swojego starosty. Z inicjatywą przyznania Henrykowi Dudzie podwyżki wystąpił przewodniczący rady i zdecydowany był przeprowadzić głosowanie, mimo propozycji radnych, by wysłuchać opinii samego starosty, nieobecnego tym razem na sesji.

Czworo radnych opuściło więc sesję i mimo że z pozostałej ósemki, sześcioma głosami przyznano podwyżkę, to okazało się, że na sali nie było kworum, uchwała nie może więc być uznana za ważną.

Być może temat podwyżki dla starosty wróci na kolejnej sesji, podobnie jak sprawa sprzedania budynku byłej szkoły w Smolnikach wraz z działką za ułamek jej wartości. Z propozycją nabycia tej nieruchomości na takich warunkach zwróciła się do władz powiatu jedna z łomżyńskich szkół wyższych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę