Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna woda...

Główne zdjęcie
Port jachtowy na jeziorze Rajgrodzkim (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Wakacje dopiero co się zaczęły, a już są pierwsze ofiary wody. Wczoraj rano z jeziora Rajgrodzkiego wyłowiono ciało 46-letniego mężczyzny, a wieczorem z Zalewu Siemianówka ciało 18-latka. W niedziele po południu w na jeziorze Hańcza w czasie kursu nurkowania zginęło dwóch mężczyzn.

Wczoraj rano ciało mężczyzny w porcie jachtowym na jeziorze Rajgrodzkim zauważył przypadkowy świadek. Po wyciągnięciu na brzeg topielca okazało się, że był to 46-letni mieszkaniec Rajgrodu. Teraz policjanci z Grajewa ustalają szczegółowo przyczyny tragicznego zdarzenia.

Inny tragiczny wypadek wydarzył się niedzielne popołudnie na jeziorze Hańcza. Jak podają policjanci trzech mieszkańców Warszawy schodziło pod wodę w ramach kursu nurków. W trakcie wynurzania jeden z mężczyzn najprawdopodobniej stracił przytomność i był holowany na powierzchnię przez drugiego. Niestety nieprzytomny mężczyzna pomimo podjętej akcji ratowniczej zmarł. Następnie drugi z płetwonurków po wynurzeniu również stracił przytomność i w ciężkim stanie śmigłowcem został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę