Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek z krową...

Główne zdjęcie
Mitsubishi carisma po zderzeniu z krową

Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala po zderzeniu samochodu którym jechali z krową. Do wypadku doszło rankiem w poniedziałek w okolicach Szepietowa w powiecie wysokomazowieckim. Jak informują policjanci krowa, którą rolnik prowadził na pastwisko nagle wbiegła wprost pod koła mitsubishi.

Do wypadku doszło około godziny 5.30 na trasie Szepietowo Janówka – Szepietowo. 23-latek jechał mitsubishi carismą w kierunku Szepietowa, gdy nagle wprost pod koła samochodu wbiegła krowa. Kierowca nie miał szans wyhamować i z ogromną siłą uderzył w zwierzę.
Policjanci podają, że w wyniku zderzenia krowa padła, a kierowca i pasażerka carismy z ogólnymi potłuczeniami ciała trafili do szpitala.
Rolnik, który prowadził zwierzę na pastwisko został ukarany mandatem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę