Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wielkie czyszczenie zalewu w Stawiskach k. Łomży

Władze Stawisk postanowiły połączyć przyjemne z pożytecznym - przy okazji sprzątania miejscowego zalewu organizują także imprezę integracyjną. "Akwen sprzątany jest co roku przed sezonem kąpielowym, jednak po raz pierwszy postanowiono połączyć to z zabawą i rozrywką dla mieszkańców" - tłumaczy burmistrz Stawisk, Marek Waszkiewicz. Płetwonurkowie wyczyszczą zalew i pokażą mieszkańcom, co wyciągnęli z dna. "Nie brakuje tam butelek, folii po chipsach, takich po prostu bezmyślnych śmieci" – mówi burmistrz.

Władze samorządowe zadbały, by nad wodą było tego dnia atrakcyjnie, ale swój wkład w imprezę będą mogli wnieść także jej uczestnicy. Podczas biesiady rodzinnej mieszkańcy będą częstować gości domowymi specjałami. Autorzy dań, które najbardziej przypadną wszystkim do gustu, otrzymają od miasta nagrody.

Będzie też pokaz sprzętu płetwonurków i sprzętu strażackiego. Marek Waszkiewicz ma nadzieje, że uda się połączyć ekologię z dobra zabawą, a przy okazji wypromować zalew w okolicy. (akk)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę