Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zakaz ruchu TIR-ów w wakacyjne weekendy

Od dziś (25.06) w każdy wakacyjny weekend będzie obowiązywał zakaz ruchu samochodów ciężarowych. Ograniczenie dotyczy samochodów o masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Rzecznik Inspekcji Transportu Drogowego Alvin Gajadhur zapewnia, że przez całe wakacje inspektorzy ITD będą kontrolować czy zakaz jest przestrzegany. Za złamanie zakazu grozi kara nakładana na przewoźnika - 1000 złotych. Poza tym pojazd musi pozostać na parkingu do końca obowiązywania zakazu.

Zakaz obowiązuje w piątki w godzinach od 18.00 do 22.00, w soboty  od 8.00 do 14.00 i w niedzielę od 8.00 do 22.00. Gajadhur podkreśla, że zakaz ruchu nie dotyczy wszystkich pojazdów. Zwolnienia obejmują ciężarówki, które pracują na potrzeby budowy dróg i mostów, przewożą pocztę, żywe zwierzęta lub artykuły szybko psujące się. Zwolnień jest kilkanaście. Zostały one wymienione w rozporządzeniu ministra infrastruktury z 2007 roku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę