niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Superczampiony jadą do Szepietowa

Ponad pół tysiąca zwierząt w tym najlepsze w regionie i Polsce krowy mleczne, a także bydło mięsne, trzoda chlewna, konie, owce i drób... Zwierzęta będzie można zobaczyć podczas zaczynającej się w sobotę w Szepietowie XVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

fot. PODR Szepietowo
fot. PODR Szepietowo

- Ostatni weekend czerwca tereny wystawowe Agroarena Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zapełnią najlepsi z  najlepszych: superczampiony, czempiony, wiceczampiony z każdego gatunku zwierząt – zachęcają organizatorzy podkreślając, że wystawa w Szepietowie jest największą, najszerszą i najbogatszą ofertą dla rolnictwa. - Swoje stoiska urządzi łącznie 250 firm: z wyposażeniem budynków inwentarskich, z maszynami i urządzeniami rolniczymi, ze środkami do produkcji rolniczej, firmy paszowe, firmy genetyczne, firmy budowlane, firm nawozowe.
Oprócz zwierząt i stoisk wystawowych na zwiedzających czeka jeszcze wiele innych atrakcji. Będą specjalistyczne wykłady, seminaria i pokazy m.in. tłoczenia i estryfikacji oleju na biopaliwa.  (szczegółowy program imprezy w załączniku)

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0