Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Superczampiony jadą do Szepietowa

Główne zdjęcie
fot. PODR Szepietowo

Ponad pół tysiąca zwierząt w tym najlepsze w regionie i Polsce krowy mleczne, a także bydło mięsne, trzoda chlewna, konie, owce i drób... Zwierzęta będzie można zobaczyć podczas zaczynającej się w sobotę w Szepietowie XVII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

- Ostatni weekend czerwca tereny wystawowe Agroarena Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zapełnią najlepsi z  najlepszych: superczampiony, czempiony, wiceczampiony z każdego gatunku zwierząt – zachęcają organizatorzy podkreślając, że wystawa w Szepietowie jest największą, najszerszą i najbogatszą ofertą dla rolnictwa. - Swoje stoiska urządzi łącznie 250 firm: z wyposażeniem budynków inwentarskich, z maszynami i urządzeniami rolniczymi, ze środkami do produkcji rolniczej, firmy paszowe, firmy genetyczne, firmy budowlane, firm nawozowe.
Oprócz zwierząt i stoisk wystawowych na zwiedzających czeka jeszcze wiele innych atrakcji. Będą specjalistyczne wykłady, seminaria i pokazy m.in. tłoczenia i estryfikacji oleju na biopaliwa.  (szczegółowy program imprezy w załączniku)

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę