sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Veneda może się budować... (w przyszłym roku)

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku oddalił skargę na uchwałę Rady Miasta Łomża przyjmującą plan zagospodarowania przestrzennego terenów w obrębie ulic: Sikorskiego, Zawadzkiej, Katyńskiej i Wyszyńskiego. W przyjętym przed rokiem planie radni dopuścili realizację u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej galerii handlowej ze sklepem wielkopowierzchniowym, czemu sprzeciwiała się część mieszkańców okolicy. To oni zaskarżyli uchwałę domagając się unieważnienia planu.

Galeria Veneda
    * Powierzchnia całkowita: 43 000 mkw.
    * Powierzchnia wynajmowalna: 18 000 mkw.
    * Liczba sklepów: 103
    * Liczba miejsc parkingowych: 605
Galeria Veneda * Powierzchnia całkowita: 43 000 mkw. * Powierzchnia wynajmowalna: 18 000 mkw. * Liczba sklepów: 103 * Liczba miejsc parkingowych: 605

O zgodę na realizację galerii handlowej u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej od ponad 10 lat zabiega Echo Investment. Kielecki deweloper ma już wszystką ziemię niezbędną do realizacji inwestycji. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami podawanymi przez spółkę budowa Galerii Veneda miała rozpocząć się jeszcze w tym roku. Dzisiaj przedstawiciel spółki poinformował nas, że według obecnych planów budowa zacznie się na początku przyszłego roku.
- Jesteśmy na etapie opracowywanie projektu budowlanego. Gdy on będzie gotowy wystąpimy o pozwolenie na budowę - mówi Wojciech Gepner z Echo Investment.
Gepner zapowiada, że Galeria Veneda pierwszych klientów zaprosi pod koniec 2012 roku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0