Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Veneda może się budować... (w przyszłym roku)

Główne zdjęcie
Galeria Veneda * Powierzchnia całkowita: 43 000 mkw. * Powierzchnia wynajmowalna: 18 000 mkw. * Liczba sklepów: 103 * Liczba miejsc parkingowych: 605

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku oddalił skargę na uchwałę Rady Miasta Łomża przyjmującą plan zagospodarowania przestrzennego terenów w obrębie ulic: Sikorskiego, Zawadzkiej, Katyńskiej i Wyszyńskiego. W przyjętym przed rokiem planie radni dopuścili realizację u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej galerii handlowej ze sklepem wielkopowierzchniowym, czemu sprzeciwiała się część mieszkańców okolicy. To oni zaskarżyli uchwałę domagając się unieważnienia planu.

O zgodę na realizację galerii handlowej u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej od ponad 10 lat zabiega Echo Investment. Kielecki deweloper ma już wszystką ziemię niezbędną do realizacji inwestycji. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami podawanymi przez spółkę budowa Galerii Veneda miała rozpocząć się jeszcze w tym roku. Dzisiaj przedstawiciel spółki poinformował nas, że według obecnych planów budowa zacznie się na początku przyszłego roku.
- Jesteśmy na etapie opracowywanie projektu budowlanego. Gdy on będzie gotowy wystąpimy o pozwolenie na budowę - mówi Wojciech Gepner z Echo Investment.
Gepner zapowiada, że Galeria Veneda pierwszych klientów zaprosi pod koniec 2012 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę