wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Wypadkowy weekend

Trzy wypadki drogowe, w których zostały ranne cztery osoby oraz 12 innych kolizji to bilans minionego weekendu na drogach powiatu łomżyńskiego. Wśród rannych jest dwóch rowerzystów. - Na szczęście nikt nie zginął – mówią policjanci podając, że najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji była nieuwaga kierowców i nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do pierwszego z tych zdarzeń doszło w sobotę przed godziną 8. w Nowogrodzie. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka rowerzystą. 78-latek karetką został przewieziony do szpitala.
Niespełna godzinę później w Łomży na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego doszło do kolejnego zdarzenia. 41-latka kierująca mercedesem nie zachowała bezpiecznej odległości od fiata i uderzyła w jego tył. W wyniku tego wypadku do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażer z punto. Natomiast do trzeciego wypadku doszło wczoraj w Łomży na ulicy Dworcowej. Kierująca oplem 39-latka cofając potrąciła rowerzystkę. 24-latka ze stłuczeniami głowy została przewieziona do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0