Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy weekend

Trzy wypadki drogowe, w których zostały ranne cztery osoby oraz 12 innych kolizji to bilans minionego weekendu na drogach powiatu łomżyńskiego. Wśród rannych jest dwóch rowerzystów. - Na szczęście nikt nie zginął – mówią policjanci podając, że najczęstszą przyczyną wypadków i kolizji była nieuwaga kierowców i nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do pierwszego z tych zdarzeń doszło w sobotę przed godziną 8. w Nowogrodzie. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący ciągnikiem rolniczym skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka rowerzystą. 78-latek karetką został przewieziony do szpitala.
Niespełna godzinę później w Łomży na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego doszło do kolejnego zdarzenia. 41-latka kierująca mercedesem nie zachowała bezpiecznej odległości od fiata i uderzyła w jego tył. W wyniku tego wypadku do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażer z punto. Natomiast do trzeciego wypadku doszło wczoraj w Łomży na ulicy Dworcowej. Kierująca oplem 39-latka cofając potrąciła rowerzystkę. 24-latka ze stłuczeniami głowy została przewieziona do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę