wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Urząd skarbowy przyjazny przedsiębiorcom

Urząd Skarbowy w Łomży oraz dwa białostockie urzędy skarbowe – Pierwszy i Drugi zostały po raz kolejny wyróżnione w krajowym finale ogólnopolskiego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. - Na przestrzeni ośmiu edycji konkursu, Urząd Skarbowy w Łomży doceniany był już cztery razy – podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Dziś w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną, ósmą edycję konkursu, a naczelnicy  wyróżnionych urzędów skarbowych otrzymali specjalne certyfikaty potwierdzające wysoki poziom obsługi podatników, będące wyrazem uznania przedsiębiorców zarówno dla jakości pracy urzędów, jak i kompetencji ich pracowników.

Podstawowym celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie relacji wzajemnej życzliwości i profesjonalizmu między administracją podatkową a przedsiębiorcami. W ramach konkursu, w specjalnej ankiecie, przedsiębiorcy oceniali jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników urzędów skarbowych. Na podstawie przyznanych ocen, wyróżnienia otrzymały poszczególne urzędy skarbowe z całej Polski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0