Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Książka dobra na wszystko

W upalny piątek 10 czerwca br. przedszkolaki spotkały się w ogrodzie z dwoma sympatycznymi Paniami Agnieszką Chrostowską i Jolantą Mioduszewską. Pani Agnieszka jest bibliotekarką w Publicznej Bibliotece Nr 2 w Łomży. Natomiast Pani Jola jest nauczycielką w SP Nr 7 w Łomży i prowadzi Koło miłośników książki. Obie Panie zachęcały dzieci do oglądania i czytania książeczek oraz słuchania bajek czytanych przez rodziców, rodzeństwo lub innych członków rodziny. Pani Agnieszka przeczytała książeczkę "Gdzie podziałeś mi się ?", a także zapoznała dzieci z wierszem "Wakacyjne rady". Pani Jola przedstawiła pierwszą czytankę zatytułowaną "Chociaż mało mamy lat...", zachęciła do wzięcia udziały w konkursie plastycznym na temat ulubionej książki. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 20 czerwca 2010 14:25
Data ostatniej edycji: nie, 20 czerwca 2010 15:03:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę