Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny finał sprzeczki w parku

57-letni mieszkaniec Kolna zmarł w czwartek w południe w łomżyńskim szpitalu. Mężczyzna został pobity podczas porannego spaceru w kolneńskim parku. Policjanci już zatrzymali 22-latka, któremu został przedstawiony zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w wyniku którego pokrzywdzony zmarł. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował o osadzeniu go na trzy miesiące w areszcie tymczasowym.

Jak podają policjanci do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek rano gdy pokrzywdzony z konkubiną spacerował w parku, Tu doszło do zatargu i szarpaniny między nim a przejeżdżającym obok rowerzystą. Jak wstępnie ustalono, po zdarzeniu rowerzysta odjechał pozostawiając na miejscu pokrzywdzonego, który potem stracił przytomność. 57-letni mężczyzna najpierw trafił do szpitala w Kolnie, a później do szpitala w Łomży. Niestety pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarła około południa.
Jeszcze w czwartek policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę jednośladu, który wczoraj decyzja sądu trafił do aresztu tymczasowego an trzy miesiące.
Okoliczności sprawy szczegółowo wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolnie. Decyzją prokuratora ciało zmarłego mężczyzny zostało przewiezione na sekcję zwłok, która jednoznacznie wyjaśni przyczyny zgonu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę