poniedziałek, 16 października 2017 napisz DONOS@

Tragiczny finał sprzeczki w parku

57-letni mieszkaniec Kolna zmarł w czwartek w południe w łomżyńskim szpitalu. Mężczyzna został pobity podczas porannego spaceru w kolneńskim parku. Policjanci już zatrzymali 22-latka, któremu został przedstawiony zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w wyniku którego pokrzywdzony zmarł. Sąd na wniosek prokuratury zdecydował o osadzeniu go na trzy miesiące w areszcie tymczasowym.

Jak podają policjanci do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek rano gdy pokrzywdzony z konkubiną spacerował w parku, Tu doszło do zatargu i szarpaniny między nim a przejeżdżającym obok rowerzystą. Jak wstępnie ustalono, po zdarzeniu rowerzysta odjechał pozostawiając na miejscu pokrzywdzonego, który potem stracił przytomność. 57-letni mężczyzna najpierw trafił do szpitala w Kolnie, a później do szpitala w Łomży. Niestety pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarła około południa.
Jeszcze w czwartek policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę jednośladu, który wczoraj decyzja sądu trafił do aresztu tymczasowego an trzy miesiące.
Okoliczności sprawy szczegółowo wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolnie. Decyzją prokuratora ciało zmarłego mężczyzny zostało przewiezione na sekcję zwłok, która jednoznacznie wyjaśni przyczyny zgonu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0