niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

PEPEES: nie jest stroną w żadnym z dyskutowanych w Łomży przedsięwzięć dotyczących biogazowni

„Od kilku tygodni jednym z najważniejszych i najbardziej dyskutowanych tematów w życiu naszego miasta stała się perspektywa budowy biogazowni wykorzystującej odpady do produkcji energii. Niemal w każdej publikacji na ten temat, a także podczas dyskusji i spotkań, pojawia się nazwa firmy PEPEES S.A. Najczęściej – niestety - w takim kontekście, który wprowadza w błąd mieszkańców Łomży, naszych akcjonariuszy i pracowników” – czytamy w oświadczeniu zarządu PEPEES przesłanym do naszej redakcji.

„Giełdowa spółka, jaką jest PEPEES S.A. ma swoją własną strategię rozwoju. Jednym z jej elementów jest uzasadnione ekonomicznie i bezpieczne dla środowiska wykorzystanie odpadów produkcyjnych. Firma samodzielnie podjęła już pewne działania związane z ich  zagospodarowaniem i produkcją biogazu.
PEPEES S.A. nie jest stroną w żadnym z dyskutowanych w Łomży przedsięwzięć dotyczących biogazowni. Nie ma żadnej umowy, w której przedsiębiorstwo zobowiązywałoby się do dostarczania jakiemukolwiek podmiotowi swoich ścieków i innych odpadów. Nikt nie otrzymał upoważnienia, by posługiwać się nazwą firmy i w jej imieniu przekazywać informacje, a tym bardziej mówić o jakichś zobowiązaniach.
Mimo podjęcia własnych działań związanych z produkcją biogazu, jesteśmy nadal otwarci na propozycje w tej dziedzinie i gotowi do współpracy."

Andrzej Kiełczewski, Prezes Zarządu PEPEES S.A.
Adam Karaś, Członek Zarządu PEPEES S.A.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0