Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

PEPEES: nie jest stroną w żadnym z dyskutowanych w Łomży przedsięwzięć dotyczących biogazowni

„Od kilku tygodni jednym z najważniejszych i najbardziej dyskutowanych tematów w życiu naszego miasta stała się perspektywa budowy biogazowni wykorzystującej odpady do produkcji energii. Niemal w każdej publikacji na ten temat, a także podczas dyskusji i spotkań, pojawia się nazwa firmy PEPEES S.A. Najczęściej – niestety - w takim kontekście, który wprowadza w błąd mieszkańców Łomży, naszych akcjonariuszy i pracowników” – czytamy w oświadczeniu zarządu PEPEES przesłanym do naszej redakcji.

„Giełdowa spółka, jaką jest PEPEES S.A. ma swoją własną strategię rozwoju. Jednym z jej elementów jest uzasadnione ekonomicznie i bezpieczne dla środowiska wykorzystanie odpadów produkcyjnych. Firma samodzielnie podjęła już pewne działania związane z ich  zagospodarowaniem i produkcją biogazu.
PEPEES S.A. nie jest stroną w żadnym z dyskutowanych w Łomży przedsięwzięć dotyczących biogazowni. Nie ma żadnej umowy, w której przedsiębiorstwo zobowiązywałoby się do dostarczania jakiemukolwiek podmiotowi swoich ścieków i innych odpadów. Nikt nie otrzymał upoważnienia, by posługiwać się nazwą firmy i w jej imieniu przekazywać informacje, a tym bardziej mówić o jakichś zobowiązaniach.
Mimo podjęcia własnych działań związanych z produkcją biogazu, jesteśmy nadal otwarci na propozycje w tej dziedzinie i gotowi do współpracy."

Andrzej Kiełczewski, Prezes Zarządu PEPEES S.A.
Adam Karaś, Członek Zarządu PEPEES S.A.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę