Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Gimnazjaliści z Kolna najlepszymi internautami w Polsce

W swojej kategorii w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Internecie DialNet Masters zwyciężyli gimnazjaliści z Kolna. W tej edycji olimpiady brała udział rekordowa liczba ponad 4,5 tys. drużyn, a do finałów we Wrocławiu dotarło 46.


Kolneńska drużyna AltF4, tak jak pozostałe 22 zespoły z gimnazjów w całej Polsce, podczas rozgrywanych we Wrocławiu finałów rozwiązywała zadania przygotowane przez ekspertów z Politechniki Wrocławskiej. Kolnianie pokonali wszystkich rywali i znaleźli się - razem z drużyną I LO w Leginicy, która zwyciężyła w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - w gronie dziesięciorga najlepszych internautów w Polsce.

W nagrodę tegoroczni Mistrzowie Internetu z Kolna - Karolina Nodzewska, Sebastian Długozima, Maciej Pikulińskii, Marek Sokołowski i ich opiekun Marek Jakubowski - pojadą na wycieczkę do Szwajcarii. Zobaczą tam m.in. Zderzacz Hadronów w CERN na przedmieściach Genewy, a także odwiedzą siedzibę Google w Zurychu. Dodatkowymi nagrodami w olimpiadzie jest sprzęt komputerowy. (lra)

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę