Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
źródło: podlaska.policja.gov.pl

Motocyklista w szpitalu

Audi nie ustąpiło pierwszeństwa dla motocyklisty. Ranny kierowca jednośladu trafił do szpitala. Okoliczności wypadku ustalają łomżyńscy policjanci.

Wczoraj przed godziną 18.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą Spokojną. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca audi wjeżdżając na „krzyżówkę” nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie jadącemu motorem. 35-letni motocyklista z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę