Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zmiana w łomżyńskiej OKE

Główne zdjęcie
Waldemar Kurpiewski p.o. dyrektora OKE i Jolanta Gołaszewska dotychczasowa wicedyrektor, która od 1 lipca ma być nowym dyrektorem OKE w Łomży

Nowym dyrektorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży zostanie Jolanta Gołaszewska. Ministerstwo Edukacji Narodowej potwierdziło informacje, że minister Katarzyna Hall zaakceptowała, przedstawioną przez komisję konkursową kandydaturę na dyrektora OKE w Łomży. MEN planuje powołanie dyrektora OKE 1 lipca 2010.

Konkurs na stanowisko dyrektora OKE w Łomży ogłoszono w maju. Zgłosiło się dwóch kandydatów.
Kierujący placówką od  końca 2006 roku Waldemar Kurpiewski jest pełniącym obowiązki dyrektora. Jolanta Gołaszewska, która wygrała konkurs, to jego zastępczyni.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę