Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Kaczyński w Łomży później „bo muszę włóczyć się po sądach”

Główne zdjęcie
Oczekiwanie na przyjazd Jarosława Kaczyńskiego

Około tysiąca osób oczekuje na Starym Rynku w Łomży Jarosława Kaczyńskiego. Spotkanie z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej miało rozpocząć się o godzinie 16. Wówczas na scenę wyszedł poseł Mariusz Kamiński, który tłumaczył, że Jarosław Kaczyński się spóźni, ale na spotkanie z wyborcami do Łomży przyjedzie. - Mam do Państwa gorąca prośbę – zaczekajmy wszyscy na prezesa – mówił poseł Kamiński podając, że Jarosława Kaczyńskiego w Warszawie zatrzymał proces jaki wytoczył mu komitet kandydata PO Bronisława Komorowskiego.

- Prezes będzie w Łomży. Będzie do was przemawiał. Właśnie opuścił salę sądową i powiedział, że jedzie do moich wyborców w Łomży – mówi ze sceny ustawionej na Starym Rynku w Łomży poseł Mariusz Kamiński. - Mamy zespoły. Jest z nami pani poseł Barbara Kempa, jest poseł Andrzej Dera, są parlamentarzyści z województwa podlaskiego – dodawał apelując „zaczekajmy wszyscy na prezesa”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę