Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Rachmistrz poszukiwany...

Jeszce tylko dziś i jutro można zgłosić się na rachmistrza w związku z planowanym po wakacjach Powszechnym Spisem Rolnym. Rachmistrz może zarobić 30 zł za jedno gospodarstwo, co w sumie daje 4, 5-5 tys. zł. Nabór kandydatów na rachmistrzów prowadzą gminne biura spisowe zlokalizowane w poszczególnych urzędach gminnych. Kandydat na rachmistrza spisowego musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać co najmniej średnie wykształcenie.

Kandydaci zobligowani będą do wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu metodologii i organizacji spisu oraz w warsztatach nt. posługiwania się terminalami i zainstalowanymi na nich aplikacjami. Sam Powszechny Spisu Rolny zostanie przeprowadzony od 1 września do 31 października 2010.  Będzie pierwszym spisem realizowanym od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, i zostanie przeprowadzony w tym samym terminie i w tym samym zakresie tematycznym, co w innych państwach członkowskich UE. Dane zebrane w spisie rolnym pozwolą na analizę zmian polskiego rolnictwa przed i po przystąpieniu do UE oraz na porównanie ich z danymi gospodarstw w innych państwach członkowskich, oraz mają ułatwić kreowanie przez Komisję Europejską Wspólnej Polityki Rolnej i wytyczenie jej nowych ram po 2013 r.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę