Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pościg za pijanym 17-latkiem w seicento

Policjanci z Czyżewa nocą ścigali seicento. Pościg zakończył się po około dwóch kilometrach, gdy uciekinier stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i dachował. Wówczas okazało się, że kierowcą seicento był pijany 17-latek. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu. Z relacji chłopaka wynikało, że auto „pożyczył” od rodziców, ale bez ich wiedzy.

Jak relacjonują policjanci zostali powiadomieni o tym, że w miejscowości Siennica Szymanki w gminie Czyżew pijany kierowca jeździ fiatem. Patrol, który udał się na miejsce w jednej z pobliskich miejscowości napotkał wskazany samochód. Gdy policjanci próbowali go zatrzymać kierowca seicento na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Przez około 2 km policjanci ścigali uciekające auto. Kierowca brawurowo prowadził pojazd, nie reagował ani na sygnały świetlne, ani dźwiękowe. Pościg za nim trwał do momentu, gdy uciekinier w Czyżewie Stacji na ul. Kolejowej stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i dachował. Wówczas okazało się, że kierowcą seicento jest pijany 17-latek, który nie posiada prawa jazdy, a samochód „pożyczył” od rodziców, ale ich o tym nie poinformował.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę