Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

„Wstyd, aby głośno mówić”

Specjalna, na zamówienie z ratusza, Msza święta w intencji mieszkańców Łomży w 592. rocznicę nadania praw miejskich została odprawiona w niedzielne przedpołudnie w Katedrze. Niestety nie było na niej prezydenta, ani żadnego z jego zastępców, nie było też zdecydowanej większości radnych, ani nawet sztandaru miasta. Trzyosobowa delegacja radnych próbowała dobić się do ratusza po sztandar, ale im się nie udało, bo budynek był zamknięty na cztery spusty...

- Nie chcę tego komentować – mówi przewodniczący Rady Miasta Wiesław Grzymała, który był w trójce która na pół godziny przed planowaną Mszą przyszła do ratusza po sztandar. - Wstyd, aby głośno mówić – dodaje prosząc aby dalej rozmowy na ten temat nie ciągnąć.

Efekt tego zamieszania to taki, że proboszcz parafii Katedralnej w Łomży nadaremnie kilkakrotnie, przed rozpoczęciem Mszy świętej, zapraszał poczet sztandarowy ze sztandar miasta i przedstawicieli władz na prezbiterium...

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę