Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wpadł do rowu, a później uderzył w niego mercedes

Kobieta ze złamaną nogą i dwa potłuczone samochody, to efekt nietypowego wypadku do jakiego doszło nocą z soboty na niedzielę w okolicach miejscowości Chmiele pod Zambrowem. Jak informują policjanci osobowy mercedes uderzył w bok znajdującego się w rowie peugeota.

Po północy jadący w kierunku Zambrowa druga nr 63 mercedes prowadzony przez 25-letniego mężczyznę na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w prawy bok osobowego peugeota.
- Samochód ten wpadł do rowu pół godziny wcześniej podczas wykonywania manewru zawracania, a jego kierowca nie był w stanie wyjechać z pułapki – mówią policjanci. 
W wypadku ranna została pasażerka mercedesa, która ma złamaną nogę. Policjanci ustalają co spowodowało, że kierowca mercedesa zjechał z drogi. Wytłumaczeniem może być fakt, że badanie alkomatem wskazało, że kierowca samochodu miał 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Prawdopodobnie też jechał bardzo szybko.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę